3KP28CA-AT/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
45,4V Klemme 66,1A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3KP28CA-AT/TR13
DigiKeys varenummer
13-3KP28CA-AT/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
3KP28CA-AT/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 45.4VC P600
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
66,1A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Type
Zener
Kvalifikation
AEC-Q101
Dobbeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - returspænding (Typ)
28V
Pakke/hus
P600, Aksial
Spænding - Nedbrud (min.)
31,1V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
45,4V