391KH14J-OTB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
390 V 6 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
391KH14J-OTB
DigiKeys varenummer
13-391KH14J-OTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
391KH14J-OTB
Beskrivelse
VARISTOR 390V 6KA DISC 14MM
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
429 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6 kA
Serie
Energi
140J
Emballage
Tape & Box (TB)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
510 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
250 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
320 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
351 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
390 V