391KD14J-TB
DigiKeys varenummer
13-391KD14J-TBCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-391KD14J-TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
391KD14J-TB
Beskrivelse
VARISTOR 390V 6KA DISC 14MM
Detaljeret beskrivelse
390 V 6 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
429 V
Strøm - Overstrøm
6 kA
Serie
Energi
140J
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
510 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
250 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
320 V
Varistor-spænding (min.)
351 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
390 V