391KD05J-OTR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
390 V 800 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 5mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
391KD05J-OTR
DigiKeys varenummer
13-391KD05J-OTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
391KD05J-OTR
Beskrivelse
VARISTOR 390V 800A DISC 5MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
429 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
800 A
Serie
Energi
17J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
65 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
250 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
320 V
Varistor-spænding (min.)
351 V
Pakke/hus
Skive 5mm
Varistor-spænding (Typ)
390 V