390KH20-TR
DigiKeys varenummer
13-390KH20-TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
390KH20-TR
Beskrivelse
VARISTOR 39V 2KA DISC 20MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
39 V 2 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
43 V
Strøm - Overstrøm
2 kA
Serie
Energi
26J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
8500 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
25 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
31 V
Varistor-spænding (min.)
35 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
39 V