390KH14-OTB
DigiKeys varenummer
13-390KH14-OTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
390KH14-OTB
Beskrivelse
VARISTOR 39V 1KA DISC 14MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
39 V 1 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
43 V
Strøm - Overstrøm
1 kA
Serie
Energi
8,6J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
5100 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
25 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
31 V
Varistor-spænding (min.)
35 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
39 V