390KH10J-FTR
DigiKeys varenummer
13-390KH10J-FTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
390KH10J-FTR
Beskrivelse
VARISTOR 39V 1KA DISC 10MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
39 V 1 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
43 V
Strøm - Overstrøm
1 kA
Serie
Energi
9J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
2400 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
25 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
31 V
Varistor-spænding (min.)
35 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
39 V