390KH07J-OTR
DigiKeys varenummer
13-390KH07J-OTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
390KH07J-OTR
Beskrivelse
VARISTOR 39V 500A DISC 7MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
39 V 500 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
43 V
Strøm - Overstrøm
500 A
Serie
Energi
4J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
1300 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
25 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
31 V
Varistor-spænding (min.)
35 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
39 V