390KH05J-OTB
DigiKeys varenummer
13-390KH05J-OTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
390KH05J-OTB
Beskrivelse
VARISTOR 39V 250A DISC 5MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
39 V 250 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 5mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
43 V
Producenter
YAGEO
Strøm - Overstrøm
250 A
Serie
Energi
1,2J
Emballage
Tape & Box (TB)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Forældet
Kapacitans @ frekvens
640 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
25 V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Maksimum DC-spænding
31 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
35 V
Pakke/hus
Skive 5mm
Varistor-spænding (Typ)
39 V