390KD20J-TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
39 V 3 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
390KD20J-TB
DigiKeys varenummer
13-390KD20J-TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
390KD20J-TB
Beskrivelse
VARISTOR 39V 3KA DISC 20MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
43 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
3 kA
Serie
Energi
28J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
8500 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
25 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
31 V
Varistor-spænding (min.)
35 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
39 V