390KD10J-TR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
YAGEO
På lager: 380
På lager: 0
39 V 1 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
390KD10J-TR
DigiKeys varenummer
13-390KD10J-TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
390KD10J-TR
Beskrivelse
VARISTOR 39V 1KA DISC 10MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
43 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
1 kA
Serie
Energi
9J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
2400 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
25 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
31 V
Varistor-spænding (min.)
35 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
39 V