390KD10-TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
Bourns Inc.
Datablad
Bourns Inc.
Datablad
39 V 500 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
390KD10-TB
DigiKeys varenummer
13-390KD10-TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
390KD10-TB
Beskrivelse
VARISTOR 39V 500A DISC 10MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
43 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
500 A
Serie
Energi
4,6J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
2400 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
25 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
31 V
Varistor-spænding (min.)
35 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
39 V