390KD05J-OTB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
39 V 250 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 5mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
390KD05J-OTB
DigiKeys varenummer
13-390KD05J-OTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
390KD05J-OTB
Beskrivelse
VARISTOR 39V 250A DISC 5MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
43 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
250 A
Serie
Energi
1,2J
Emballage
Tape & Box (TB)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
640 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
25 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
31 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
35 V
Pakke/hus
Skive 5mm
Varistor-spænding (Typ)
39 V