361KH20-FP7.5TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
360 V 6.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
361KH20-FP7.5TB
DigiKeys varenummer
13-361KH20-FP7.5TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
361KH20-FP7.5TB
Beskrivelse
VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
396 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6.5 kA
Serie
Energi
163J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
1100 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
230 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
300 V
Varistor-spænding (min.)
324 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
360 V