361KH10-TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
360 V 2.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
361KH10-TB
DigiKeys varenummer
13-361KH10-TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
361KH10-TB
Beskrivelse
VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
396 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
2.5 kA
Serie
Energi
47J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
280 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
230 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
300 V
Varistor-spænding (min.)
324 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
360 V