361KD14-OP10TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
YAGEO
På lager: 900
På lager: 0
360 V 4.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
361KD14-OP10TB
DigiKeys varenummer
13-361KD14-OP10TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
361KD14-OP10TB
Beskrivelse
VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
396 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
4.5 kA
Serie
Energi
93J
Kapacitans @ frekvens
560 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
230 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
300 V
Varistor-spænding (min.)
324 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
360 V