330KH20J-OP7.5
DigiKeys varenummer
13-330KH20J-OP7.5-ND
Producenter
Producentens varenummer
330KH20J-OP7.5
Beskrivelse
VARISTOR 33V 3KA DISC 20MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 V 3 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
36.5 V
Strøm - Overstrøm
3 kA
Serie
Energi
24J
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
11500 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
20 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
26 V
Varistor-spænding (min.)
29.5 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
33 V