330KH14J-O
DigiKeys varenummer
13-330KH14J-O-ND
Producenter
Producentens varenummer
330KH14J-O
Beskrivelse
VARISTOR 33V 2KA DISC 14MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 V 2 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
36.5 V
Producenter
YAGEO
Strøm - Overstrøm
2 kA
Serie
Energi
12J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Forældet
Kapacitans @ frekvens
6100 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
20 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
26 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
29.5 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
33 V