330KH14-TB
DigiKeys varenummer
13-330KH14-TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
330KH14-TB
Beskrivelse
VARISTOR 33V 1KA DISC 14MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 V 1 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
36.5 V
Strøm - Overstrøm
1 kA
Serie
Energi
7,5J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
6100 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
20 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
26 V
Varistor-spænding (min.)
29.5 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
33 V