330KD10J-OTB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
33 V 1 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
330KD10J-OTB
DigiKeys varenummer
13-330KD10J-OTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
330KD10J-OTB
Beskrivelse
VARISTOR 33V 1KA DISC 10MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
36.5 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
1 kA
Serie
Energi
7J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
3000 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
20 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
26 V
Varistor-spænding (min.)
29.5 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
33 V