330KD07J-OTR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
33 V 500 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
330KD07J-OTR
DigiKeys varenummer
13-330KD07J-OTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
330KD07J-OTR
Beskrivelse
VARISTOR 33V 500A DISC 7MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
36.5 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
500 A
Serie
Energi
3,5J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
1500 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
20 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
26 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
29.5 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
33 V