30KPA48CA/B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
81,6V Klemme 371,3A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
30KPA48CA/B
DigiKeys varenummer
13-30KPA48CA/BTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
30KPA48CA/B
Beskrivelse
TVS DIODE 48VWM 81.6VC P600
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
81,6V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
371,3A
Serie
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Emballage
Tape & Box (TB)
Strømnetbeskyttelse
No
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - returspænding (Typ)
48V
Pakke/hus
P600, Aksial
Spænding - Nedbrud (min.)
53,6V