30KPA260A/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
416V Klemme 72,8A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
30KPA260A/TR13
DigiKeys varenummer
13-30KPA260A/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
30KPA260A/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 260VWM 416VC P600
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
416V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
72,8A
Serie
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
260V
Spænding - Nedbrud (min.)
290,4V