30KPA156CA/B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
245V Klemme 123,7A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
30KPA156CA/B
DigiKeys varenummer
13-30KPA156CA/BTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
30KPA156CA/B
Beskrivelse
TVS DIODE 156VWM 245VC P600
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
245V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
123,7A
Serie
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Emballage
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
156V
Spænding - Nedbrud (min.)
174,3V