301KH20J-OP7.5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
300 V 10 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
301KH20J-OP7.5
DigiKeys varenummer
13-301KH20J-OP7.5-ND
Producenter
Producentens varenummer
301KH20J-OP7.5
Beskrivelse
VARISTOR 300V 10KA DISC 20MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
330 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
10 kA
Serie
Energi
210J
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
1300 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
190 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
250 V
Varistor-spænding (min.)
270 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
300 V