301KD14J-FP10TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
300 V 6 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
301KD14J-FP10TB
DigiKeys varenummer
13-301KD14J-FP10TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
301KD14J-FP10TB
Beskrivelse
VARISTOR 300V 6KA DISC 14MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
330 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6 kA
Serie
Energi
108J
Kapacitans @ frekvens
670 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
190 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
250 V
Varistor-spænding (min.)
270 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
300 V