301KD07J-OTB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Datablad
300 V 1.75 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
301KD07J-OTB
DigiKeys varenummer
13-301KD07J-OTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
301KD07J-OTB
Beskrivelse
VARISTOR 300V 1.75KA DISC 7MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
330 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
1.75 kA
Serie
Energi
26J
Kapacitans @ frekvens
165 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
190 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
250 V
Varistor-spænding (min.)
270 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
300 V