301KD05J-OTB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
300 V 800 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 5mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
301KD05J-OTB
DigiKeys varenummer
13-301KD05J-OTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
301KD05J-OTB
Beskrivelse
VARISTOR 300V 800A DISC 5MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
330 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
800 A
Serie
Energi
12J
Emballage
Tape & Box (TB)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
85 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
190 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
250 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
270 V
Pakke/hus
Skive 5mm
Varistor-spænding (Typ)
300 V