271KH10J-TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
270 V 3.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
271KH10J-TB
DigiKeys varenummer
13-271KH10J-TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
271KH10J-TB
Beskrivelse
VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10MM
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
297 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
3.5 kA
Serie
Energi
49J
Emballage
Tape & Box (TB)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
370 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
175 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
225 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
243 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
270 V