271KD10J-TR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
270 V 3.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
271KD10J-TR
DigiKeys varenummer
13-271KD10J-TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
271KD10J-TR
Beskrivelse
VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
297 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
3.5 kA
Serie
Energi
49J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
370 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
175 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
225 V
Varistor-spænding (min.)
243 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
270 V