271KD05J-OTR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
270 V 800 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 5mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
271KD05J-OTR
DigiKeys varenummer
13-271KD05J-OTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
271KD05J-OTR
Beskrivelse
VARISTOR 270V 800A DISC 5MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
297 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
800 A
Serie
Energi
11J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
95 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
175 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
225 V
Varistor-spænding (min.)
243 V
Pakke/hus
Skive 5mm
Varistor-spænding (Typ)
270 V