270KH14-P10TR
DigiKeys varenummer
13-270KH14-P10TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
270KH14-P10TR
Beskrivelse
VARISTOR 27V 1KA DISC 14MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
27 V 1 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
31 V
Strøm - Overstrøm
1 kA
Serie
Energi
6J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
7400 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
17 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
22 V
Varistor-spænding (min.)
24 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
27 V