270KH10-O
DigiKeys varenummer
13-270KH10-O-ND
Producenter
Producentens varenummer
270KH10-O
Beskrivelse
VARISTOR 27V 500A DISC 10MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
27 V 500 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
31 V
Producenter
YAGEO
Strøm - Overstrøm
500 A
Serie
Energi
3J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Forældet
Kapacitans @ frekvens
3700 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
17 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
22 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
24 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
27 V