270KD20J-P7.5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
27 V 3 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
270KD20J-P7.5
DigiKeys varenummer
13-270KD20J-P7.5-ND
Producenter
Producentens varenummer
270KD20J-P7.5
Beskrivelse
VARISTOR 27V 3KA DISC 20MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
31 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
3 kA
Serie
Energi
19J
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
13000 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
17 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
22 V
Varistor-spænding (min.)
24 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
27 V