270KD14J-P10 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
27 V 2 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
270KD14J-P10
DigiKeys varenummer
13-270KD14J-P10-ND
Producenter
Producentens varenummer
270KD14J-P10
Beskrivelse
VARISTOR 27V 2KA DISC 14MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
31 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
2 kA
Serie
Energi
10J
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
7400 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
17 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
22 V
Varistor-spænding (min.)
24 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
27 V