270KD10J-OTB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
27 V 1 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
270KD10J-OTB
DigiKeys varenummer
13-270KD10J-OTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
270KD10J-OTB
Beskrivelse
VARISTOR 27V 1KA DISC 10MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
31 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
1 kA
Serie
Energi
6J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
3700 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
17 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
22 V
Varistor-spænding (min.)
25 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
27 V