270KD07J-TR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Datablad
27 V 500 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
270KD07J-TR
DigiKeys varenummer
13-270KD07J-TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
270KD07J-TR
Beskrivelse
VARISTOR 27V 500A DISC 7MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
31 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
500 A
Serie
Energi
3J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
1800 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
17 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
22 V
Varistor-spænding (min.)
24 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
27 V