270KD07-TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
YAGEO
På lager: 1.031
Datablad
På lager: 0
Datablad
27 V 250 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
270KD07-TB
DigiKeys varenummer
13-270KD07-TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
270KD07-TB
Beskrivelse
VARISTOR 27V 250A DISC 7MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
31 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
250 A
Serie
Energi
1,4J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
1800 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
17 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
22 V
Varistor-spænding (min.)
24 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
27 V