270KD05-TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
27 V 100 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 5mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
270KD05-TB
DigiKeys varenummer
13-270KD05-TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
270KD05-TB
Beskrivelse
VARISTOR 27V 100A DISC 5MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
31 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
100 A
Serie
Energi
0,6J
Emballage
Tape & Box (TB)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
930 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
17 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
22 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
24 V
Pakke/hus
Skive 5mm
Varistor-spænding (Typ)
27 V