241KH14J-FP10TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
240 V 6 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
241KH14J-FP10TB
DigiKeys varenummer
13-241KH14J-FP10TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
241KH14J-FP10TB
Beskrivelse
VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
264 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6 kA
Serie
Energi
84J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
830 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
150 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
200 V
Varistor-spænding (min.)
216 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
240 V