241KD07-TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 807
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
240 V 1.2 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
241KD07-TB
DigiKeys varenummer
13-241KD07-TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
241KD07-TB
Beskrivelse
VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
264 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
1.2 kA
Serie
Energi
15J
Emballage
Tape & Box (TB)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
210 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
150 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
200 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
216 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
240 V