221KH14J-FP10TR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
220 V 6 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
221KH14J-FP10TR
DigiKeys varenummer
13-221KH14J-FP10TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
221KH14J-FP10TR
Beskrivelse
VARISTOR 220V 6KA DISC 14MM
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
242 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6 kA
Serie
Energi
78J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
900 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
140 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
180 V
Varistor-spænding (min.)
198 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
220 V