221KH10J-FTB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
220 V 3.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
221KH10J-FTB
DigiKeys varenummer
13-221KH10J-FTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
221KH10J-FTB
Beskrivelse
VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
242 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
3.5 kA
Serie
Energi
39J
Emballage
Tape & Box (TB)
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
450 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
140 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
180 V
Varistor-spænding (min.)
198 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
220 V