221KH05-FTB
DigiKeys varenummer
13-221KH05-FTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
221KH05-FTB
Beskrivelse
VARISTOR 220V 800A DISC 5MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 V 800 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 5mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
242 V
Producenter
YAGEO
Strøm - Overstrøm
800 A
Serie
Energi
9J
Emballage
Tape & Box (TB)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Forældet
Kapacitans @ frekvens
110 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
140 V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Maksimum DC-spænding
180 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
198 V
Pakke/hus
Skive 5mm
Varistor-spænding (Typ)
220 V