221KD25-P12.5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
Datablad
220 V 15 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 25mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
221KD25-P12.5
DigiKeys varenummer
13-221KD25-P12.5-ND
Producenter
Producentens varenummer
221KD25-P12.5
Beskrivelse
VARISTOR 220V 15KA DISC 25MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
242 V
Strøm - Overstrøm
15 kA
Serie
Energi
200J
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
2900 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
140 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
180 V
Varistor-spænding (min.)
198 V
Pakke/hus
Skive 25mm
Varistor-spænding (Typ)
220 V