221KD20-FP7.5TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
220 V 6.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
221KD20-FP7.5TB
DigiKeys varenummer
13-221KD20-FP7.5TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
221KD20-FP7.5TB
Beskrivelse
VARISTOR 220V 6.5KA DISC 20MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
242 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6.5 kA
Serie
Energi
100J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
1800 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
140 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
180 V
Varistor-spænding (min.)
198 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
220 V