221KD14J-FTR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
220 V 6 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
221KD14J-FTR
DigiKeys varenummer
13-221KD14J-FTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
221KD14J-FTR
Beskrivelse
VARISTOR 220V 6KA DISC 14MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
242 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6 kA
Serie
Energi
78J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
900 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
140 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
180 V
Varistor-spænding (min.)
198 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
220 V