221KD10J
DigiKeys varenummer
13-221KD10J-ND
Producenter
Producentens varenummer
221KD10J
Beskrivelse
VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM
Detaljeret beskrivelse
220 V 3.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
242 V
Strøm - Overstrøm
3.5 kA
Serie
Energi
39J
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
450 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
140 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
180 V
Varistor-spænding (min.)
198 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
220 V