221KD10-TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
YAGEO
På lager: 426
På lager: 0
220 V 2.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
221KD10-TB
DigiKeys varenummer
13-221KD10-TB-ND
Producenter
Producentens varenummer
221KD10-TB
Beskrivelse
VARISTOR 220V 2.5KA DISC 10MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
242 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
2.5 kA
Serie
Energi
32J
Emballage
Boks
Kapacitans @ frekvens
450 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
140 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
180 V
Varistor-spænding (min.)
198 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
220 V