221KD05-TR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
220 V 400 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 5mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
221KD05-TR
DigiKeys varenummer
13-221KD05-TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
221KD05-TR
Beskrivelse
VARISTOR 220V 400A DISC 5MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
242 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
400 A
Serie
Energi
7,5J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
110 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
140 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
180 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
198 V
Pakke/hus
Skive 5mm
Varistor-spænding (Typ)
220 V